Loading…

A do të ketë zgjedhje? Ja çfarë thotë Ganimete Musliu

  • 02/05/2017 | 23:44

A do të ketë zgjedhje? Ja çfarë thotë Ganimete Musliu

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka kritikuar qeverinë e Kosovës.


Ajo në emisionin “Ora e Fundit” në Klan Kosova ka thënë se pos qeverisë, as Kuvendi nuk është duke funksionuar ashtu si duhet.

E pyetur se a duhet të ketë zgjedhje të parakohshme, ajo ka thënë se për këtë gjë ajo nuk është kompetente të flas.

“PDK ende nuk ka dalë me një qëndrim përfundimtar për këtë çështje”, tha ajo.

Ajo ka thënë se në Kosovë nuk po zhvillohet fushatë elektorale. Sipas saj, as Kadri Veseli me turin e dëgjimit nuk po bën fushatë elektorale. Ajo ka shtuar se Veseli po e bën një punë të jashtëzakonshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë