Loading…

A do ketë sot reshje shiu? Njihuni me parashikimin e motit

  • 26/06/2022 | 08:02

A do ketë sot reshje shiu? Njihuni me parashikimin e motit

Moti në vendin tonë sot do të mbajë me diell.


Sipas Prishtina Weather, pasdite pritet të ketë rrebeshe me bubullima.

Temperaturat maksimale do të jenë 28 gradë Celcius, ndërsa më të ultat 15.

Erërat do të fryjnë nga 5 deri në 11 m/s, ndërkaq lagështia do të jetë 44 për qind.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë