Loading…

90 vjeçarja ‘shpallë’ fituesin e zgjedhjeve në Drenas (Foto)

  • 18/12/2016 | 17:04

90 vjeçarja ‘shpallë’ fituesin e zgjedhjeve në Drenas (Foto)

90-vjeçarja Kadë Franca ka uruar Ramiz Lladrovcin, si kryetar të ri të Drenasit, ani pse ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar se si qëndrojnë rezutlatet – meqë votimet atje do të vazhdojnë edhe për dy orë.

Ky është postimi i plotë i nipit të saj:

Kadë Franca: Nënlokja ime 90 vjeçare, urimi i parë për fitoren e Ramiz Lladrovcit të parës kam nderin t’a uroj. Shendeti yt edhe pse tej mase i dobet, ty askush nuk mundi te ndaloj për të marr rrugën drejt kutijave te Votimeve. Jo the, djal nuk harrohen trimat as ne luftë e as në liri. Kurrë se le pa shku me e votua Ramiz Lladrovcin,vëllaun e Fehmi Lladrovcit. Jo lokja ju ka gatua buke dhe dua ta nderoj sa te jem gjall.Kurre mos i harroni trimat qe e sollen Lirinë ishte mesazhi i saj! Urime, nënloke fitorja e Ramiz Lladrovcit! Nuk i harrojme as nipa e mbesa sa te jem gjallë! URIME DRENICË!

a

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë