Loading…

9 të lënduar nga dy aksidente

  • 24/11/2016 | 09:18

9 të lënduar nga dy aksidente
9 persona janë lënduar në dy aksidente të cilat kanë ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në rajonin e Mitrovicës, ka bërë të ditur policia.

Aksidenti i parë sipas zëdhënësit të policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka ndodhur në rrugën rajonale Skenderaj-Drenas fshati Polac, në të cilin janë përfshirë dy vetura civile, me 5 persona të lënduar.

Ndërsa  aksidenti tjetër raportohet se ka ndodhur në magjistralen  Mitrovicë-Prishtinë zona Vushtrri, me dy automjete civile të përfshira dhe katër persona të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë