Loading…

9 gjërat që burrat duhet t’i bëjnë për gratë

  • 28/11/2016 | 22:24

9 gjërat që burrat duhet t’i bëjnë për gratë

Ndonjëherë vajzat moderne besojnë se kalorësi ekziston vetëm në libra apo filma. Por ne duam të ju tregojmë se kjo nuk është e vërtetë. Ka ende zotërinj të vërtetë në botë, transmeton gazetametro.net.

Bright Side nuk dyshon se në ditët e sotme nuk ka heronj të vërtetë që bëjnë zemrat e vajzave mal. Këtu janë 9 gjeste të përditshme që të kthejn në Prince Charming./gazetametro.net

1. Hapja e dyerve

2. Ruajtja e kafshimit të fundit

3. Shpenzimin e kohës me familje

3. Mos interesimi për të tjerët

4. Dhurata pa asnjë arsye

5. Gjithmonë të mbrojtur

6. Puthja e ballit

8. Plotësimi i dëshirave

9. Gjithmonë duke ndihmuar për pallton

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë