Loading…

9 fotografi të bëra në momentin e duhur

  • 15/01/2017 | 23:21

9 fotografi të bëra në momentin e duhur

Nganjëherë një fotografi tregon një histori, aq sa 1 mijë fjalë do të mund ta thoshte. Shpjegon një emocion tuajin dhe ndoshta pikërisht një fotografi ju bënë të ndjeheni më mirë.


Gazetametro.net ka përzgjedhur disa fotografi të bëra në vende të ndryshme të cilat janë me të vërtetë mahnitëse.

em-900-1459837365Rosat duke notuar në rrugët e Londrës

azhshdyu-oshbyu-900-1459837365Kapje e fotografisë në momentin e duhur

1108305-900-1459837365-11234“Puthja e qiellit” Itali

1107905-900-1459837365-leona14“Nëna nuk do t’ju lë kurrë”

nnnnnnnnn-900-1459837365Dubai

1108605-900-1459837365-20751831092_395a0320ef_k1-1280x853Një toronado në Genoa, Itali

1108655-900-1459837365-1498941_558267740914044_1922497312_oRetë, Kopenhagen

1108455-900-1459837365-1005765Rrënjët

1108055-900-1459837365-photo-124560851Totoro

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë