Loading…

Një 5 vjeçar duke demostruar lidhjen e atleteve (Video)

  • 05/02/2017 | 18:26

Një 5 vjeçar duke demostruar lidhjen e atleteve (Video)

Shikoni këtë djalë të vogël se si lidhë atletet e tij, duke ua demostruar të gjithë moshatarëve të tij një mënyrë të thjesht e të shpejtë.


Colton është vetëm 5 vjeç, dhe ka arritur brenda një jave të grumbulloj 10 milion shikime me videon e tij, duke treguar si i lidhë atletet.

“Emri im është Colton, dhe unë jam duke ua treguar një mënyrë të re për lidhjen e këpucëve”, ka thënë ai gjatë procedurës.

Nëna e Colton Ashley Lillard, ka thënë se pasi e kemi shpërndarë ketë shumë nëna tjera kanë treguar se fëmijët e tyre kanë gjetur zgjidhje më të shpejt të lidhjes së atleteve. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë