Loading…

82 mijë euro kush e kap këtë peshk

  • 04/06/2021 | 09:42

82 mijë euro kush e kap këtë peshk

Një tregtar anijesh po i dërgon peshkatarët në një gjueti të pazakontë thesari për një peshk specifik, duke premtuar se personi që e kap atë do ta fitojë çmimin prej 100 mijë dollarësh (82,538.90 Euro).


Marina e Watson në Bluff City tha se peshku i quajtur Smallmouth bass, i pajisur me një etiketë, do të lëshohet më 12 qershor në liqenin e South Holson në ora 12:01 të mëngjesit, dhe anglezët do të kenë kohë deri në ora 11:59 pasdite të 13 qershorit për ta kapur atë.

Përfaqësuesit thanë që asnjë regjistrim nuk është i nevojshëm dhe se çdo karrem mund të përdoret, por peshku duhet të kapet me një shufër dhe mbështjellës për t’u kualifikuar për çmim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë