Loading…

81 vjeçarja serbe hidhet nga ballkoni i banesës në Mitrovicë

  • 01/04/2017 | 10:48

81 vjeçarja serbe hidhet nga ballkoni i banesës në Mitrovicë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës në veri të Mitrovicës.


Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se Mirjana Pavlloviq, 81 vjeçare, ka rënë nga ballkoni i ndërtesës ku banonte, për motive ende të panjohura dhe nga plagët e marra ka ndërruar jetë në vend.

Ngjarja ndodhi mbrëmë rreth orës 00:40 në rrugën ‘Drvarska’ në veri të Mitrovicës, ku policia po heton për shkaqet dhe rrethanat e hedhjes së viktimës nga ballkoni.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë