Loading…

7 thënie nga Angelina Jolie

  • 08/02/2017 | 23:57

7 thënie nga Angelina Jolie

Angelina Jolie është aktore amerikane, e njohur dhe e pëlqyer për të gjith♪ Ajo ka lindur në Los Angeles, në Kaliforni, dhe që nga fëmijëria ka bërë jehonë me aktirmin e saj.


Jolie ka adoptuar tre fëmijë me aktorin e njohur Brad Pitt, me të cilin për shumë vite ishin bashkë, Maddox, Pax, dhe Zahara, si dhe ka tre fëmijët të saj, Shiloh, Knox dhe Vivienne.

Gazetametro.net ka përzgjedhur disa citate të saj, t’i ndaj me ju:

1. Nuk besoj në fajin, besoj në përjetimin e shtysave sa kohë që nuk ke kurrën e kurrës ndërmend t’i bësh dëm dikujt. Dhe mos i gjyko njerëzit asnjëherë. Unë mendoj se duhet jetuar në liri të plotë.

bn-kp719_1008pp_p_20151005121246

2. Nëse unë mendoj më shumë për vdekjen se disa të tjerë, kjo ndoshta ndodh sepse e dua jetën më shumë se ata.

3. Gjërat që më frymëzojnë, ato më shkatërrojnë.

4. Kudo që jam e gjej veten duke parë jashtë dritares dhe duke dëshiruar të jem diku tjetër.

5. Këmbgul, por nuk jam kryengritëse pa arsye.

angelina-jolie

6. Po më bëhet një rrudhë tek cepi i syrit, dhe nuk po merrem dot me të. Më pëlqen që ju ta dini këtë.

7. Ka diçka nga vdekja që është rehatuese. Mendimi se do të vdesësh nesër, të çliron ty ta vlerësosh jetën tënde tani. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë