Loading…

7 gjërat më të shtrenjta në botë (Foto)

  • 24/01/2017 | 21:02

7 gjërat më të shtrenjta në botë (Foto)

Një person i pasur është e kuptueshme që të jetë ekscentrik, dhe askush nuk do të qesh me ju. Gjithashtu të pasurit shumë para mund të qojë deri tek shpenzimi i tyre në gjërat më qesharake dhe shumë të shtrenjta vetëm sa për t’u treguar para të tjerëve që keni para. Kjo është lista e gjërave më të shtrenjta në botë:


1. Piano e kristaltë me çmimin 3.2 milion dollarë
piano

2. Shtrati magnetik që qëndron në ajër me çmimin 1.6 milion dollarë
133888068

3. Akuarium me peshkaqenë të vdekur me çmimin 12 milion dollarë
shark

4. Bugati Veyron i mbuluar me arë 10 milion dollarë
265001086

5. Fotografia “Rhein ll” me çmimin 4.3 milion dollarë
829178374

6. Piktura e Pablo Pikaso’s me çmimin 104 milion dollarë
993741117

7. Byzylyk i dorës me çmimin 12.4 milion dollarë
837666786

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë