Loading…

7 fotografi të rralla nga historia (Foto)

  • 30/03/2017 | 14:16

7 fotografi të rralla nga historia (Foto)

Disa fotografi nga e kaluara të cilat janë parë rrallë herë dhe që tregojnë histori shumë interesante.


1. Dasma e Princeshës Diana, 1981
576255-55c9eb198527b-650-76681af6d5-1484633808

2. Një ndejë në vitin 1960
576455-9-650-a56b64ab7e-1484633808

3. Sigmund Freud dhe Carl Jung në saunë, 1907
574855-10-650-bdfd327f25-1484633808

4. Elvis dhe Priscilla Presley, 1971
576505-elvispresley09-650-c2d996fe94-1484633808

5. Madonna, Sting, Tupac Shakur në Los Angelos, 1993
576055-4-650-26dba8a747-1484633808

6. Një ndeshje e futbollit në mes të Arsenal dhe Chelsea, 1926
574905-11-650-e0b46a57ef-1484633808

7. Njerëzit duke hypur në anijen “Titanic”, 1912
574755-001-650-a4c97590a2-1484633808

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë