Loading…

7 fotografi që flasin më shumë se 1 mijë fjalë

  • 17/01/2017 | 23:26

7 fotografi që flasin më shumë se 1 mijë fjalë

A keni shikuar ndonjëherë një fotografi duke menduar një histori të jetës? Ndonjëherë , fotografitë mund të përcjellin ndjenja të fuqishme, duke ju prekur në shpirt dhe në mendje.


Gazetametro.net ka përzgjedhur disa fotografi që janë me të vërtetë domethënëse dhe shumë të bukura.

250643-1Qeshja dhe shoqëria e mirë janë ilaçi i duhur

250641Kur humb mikun më të mirë

250645Ndjenjat më e mirë

250648Një dashuri si kjo

250649Lotët nuk mund t’i mbaj askush

250640Të festosh fitoren kështu

250644Kur vdekja të merr personin më të dashur

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë