Loading…

7 Fenomene natyrore që duken të pamundura (Foto)

  • 28/05/2017 | 13:56

7 Fenomene natyrore që duken të pamundura (Foto)

Planeti ynë gjithmonë dinë si t’i befasojë papritur banorët e tij: psh me fishekzjarre, me male të mëdha e shumëçka tjetër.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga pamjet mahnitëse të natyrës me një imagjinatë shumë të pasur./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë