Loading…

7 arsye pse duhet të udhëtoni me motrën (Foto)

  • 26/06/2017 | 21:19

7 arsye pse duhet të udhëtoni me motrën (Foto)

Të gjithë kemi pasur udhëtime familjare, shoqërore, dhe udhëtime me të dashurin, por udhëtime vetëm me motrën rrallë ose fare nuk bëjmë.


Janë disa gjëra që përjetohen ndyshe dhe kurr nuk do të harrohen, nëse një udhëtim bëhet vetëm me motrën.

  • Prindërit do të binden më lehtë dhe do ju japin më shumë liri.
  • Ju do të përjetoni një aventurë të paharrueshme.
  • Ju do të krijoni momente që do ju zgjasin përjetë.
  • Do të keni dyfishin e kënaqësisë gjatë shopingut.
  • Do ta keni valixhen më të vogël, sepse mund t’i veshni rrobat e njëra-tjetrës.
  • Do të grindeni më pak.
  • Do t’i përjetoni momentet më të mira të jetës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë