Loading…

6 vendet romantike për të cilat nuk keni dëgjuar (Foto)

  • 08/05/2017 | 19:35

6 vendet romantike për të cilat nuk keni dëgjuar (Foto)

E dimë që ju pëlqejnë Parisi, Venediku dhe Firenca, mirëpo problemi është se të gjith çifteve u pëlqejnë këto vende. Për këtë arsye, udhëtimet e ardhshme është koha t’i bëni në këto vende të cilat nuk janë dhe aq të famshme po janë tejet romantike!


1. Githorn, Holandë

A post shared by Регина:) (@reggyreggy) on


2. Hallstatt, Austri

A post shared by Регина:) (@reggyreggy) on


3. Sintra, Portugali

A post shared by NIT (@nit_marseille) on


4. Colmar, Francë

Follow @travelinginluxury for more! Magical Colmar ? ?: @christofs70

A post shared by Beautiful Places ? (@travelinginluxury) on


5. Manarola, Itali


6. Korčula, Kroaci

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë