Loading…

6 trendet kryesore të vitit 2017 (Foto)

  • 19/01/2017 | 20:51

6 trendet kryesore të vitit 2017 (Foto)

Viti 2017 sapo ka filluar si dhe top dizajnerët kanë zgjedhur trendet e këtij viti. Për femrat e interesuara dhe që e dojnë modën, këto janë trendet e vitit 2017:


1. Rroba me motive verore, kryesisht lule dhe ngjyra të ndezura
10182310-col2-0-1484570540-1484570554-650-e4c078fc20-1-1484817556

2. Kombinimi i rrobave zyrtare me ndonjë detaj sportiv
10182060-col3-0-1484569257-1484569261-650-ecea0dd6ab-1-1484817556

3. Bluza të shkurta
10182360-col4-0-1484569272-1484569276-650-979ea4511f-1-1484817556

4. Fustanet me vija
10182460-col5-0-1484569288-1484569296-650-0417b3af51-1-1484817556

5. Ngjyra e gjelbër e ushtrisë
10182510-col6-0-1484569307-1484569319-650-96d1f2ca91-1-1484817556

6. Të gjitha nuancat e ngjyrës rozë
10182560-col7-0-1484569330-1484569335-650-f95d13af14-1-1484817556

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë