Loading…

6 të mirat e qershive

  • 28/02/2017 | 21:05

6 të mirat e qershive

Nuk duhet të harroni që kur jeni duke ngrënë qershia nuk jeni duke e shijuar vetëm shijen e tyre mahnitëse, por gjithashtu jeni duke e pasuruar organizmin me shumë vitamina! Këto janë të mirat që qershitë i sjellin trupit tuaj:


1. Lufton diabetin
57128915892993a6f8968aed7305c4a5-600x600

2. Zvogëlon yndyrën në stomak
cherries

3. Zvogëlon gjasat e pësimit të infarktit
cherry-e-liquid

4. Mbron lëkurën nga plakja
original-600x600

5. Zvogëlon dhimbjet e muskujve
sm-cherry

6. Ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut
20160607-cherry-whipped-cream-vicky-wasik-5

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë