Loading…

6 stripe komike për jetën jo të lehtë të femrave

  • 13/11/2016 | 22:14

6 stripe komike për  jetën jo të lehtë të femrave

Cassandra Calin publikon karikaturat dhe reagimet komike që në mënyr të përkryer e  ilustrojnë këto situata.

Për të qenë  vajzë nuk është detyrë e lehtë ndonjëherë. Gjithçka që duhet të kujtojmë kësaj rradhe  është që si gjerat moderne promovohen në një foto të vajzave si krejtësisht të përsosur, 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

“Bright Side” ka përzgjedhur  disa nga imazhet e saj më të mirë, që ajo poston rregullisht e gazetametro.net i shqipëroj.

111 333 444 555 666 9999

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë