Loading…

6 shprehi që nuk e keni ditur se i trashëgoni nga prindërit

  • 08/03/2017 | 18:48

6 shprehi që nuk e keni ditur se i trashëgoni nga prindërit

Çështja se kujt i përngjajnë fëmijët, nënës apo babait gjithmonë ka qenë pikë diskutimi në shumë familje.


Janë të njohura disa tipare të dallohen lehtë se nga kush i ka marrur fëmija, si sytë, hunda, apo goja, mirëpo janë edhe disa shpehi tjera që ndoshta nuk e keni ditur se i trashëgoni nga prindërit, andaj gazetametro.net sjell për ju 6 shpehi që i trashëgoni nga ta:

1. Suksesin akademik.

Graduate student celebrating her academic success

2. Rënia e flokëve te meshkujt trashëgohet nga gjenet e nënës.

3. Aftësinë për t’i dhënë makinës.

4.  Dashurinë për kafen.

5. Popullaritetin.

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë