Loading…

6 selfiet më interesante të vitit 2016

  • 26/12/2016 | 17:15

6 selfiet më interesante të vitit 2016

Jemi dëshmitar të  një viti me plotë ngjarje të ndryshme. Le të shohim mbrapa në vitin 2016 nëpërmjet këtyre selfie’ve me çka është ballafaquar kamera.

Për mirë apo për keq, më poshtë mund ti shihni disa selfie me interesante të vitit 2016.

1. Andy Murray në një ‘det’ fëmijësh që mbledhin topat gjatë lojës së tenisit, Australian Open, 12, janar, 2016

1

2. Xhamajkani Usain Bolt duke festuar  pas fitores në finalen e 200 metra vrapim për meshkuj në Rio, Lojërat Olimpike, 18 gusht 2016.

2

3. Hillary Clinton inkurajon njerëzit për të bërë selfie në një ngjarje të fushatës në Orlando, 21 shtator, 2016

3

4. Aktori Leonardo DiCaprio, kinematografi Emmanuel Lubezki (majtas), dhe regjisori  i filmit  Alejandro Gonzalez Inarritu (djathtas), fituesit e Academy Awards për filmin The Revenant, 28 shkurt 2016

4

5. Kjo selfie është postuar në Instagra nga ‘Manny the Selfie cat’ , më 25 dhjetor 2016

15724190_1617490971891514_942343502_n

6. Papa Françesku  duke bërë selfie më një emigrant. Kjo selfie ëshë realizu gjatë vizitës së Papës në qendrën e refugjatëve Castelnuovo di Porto, ku ai kishte larë këmbët e myslimanëve dhe të krishterëve, mars 2016

15749528_1617492901891321_1285458508_n

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë