Loading…

6 mace që kushtojnë sa një shtëpi

  • 09/05/2017 | 17:22

6 mace që kushtojnë sa një shtëpi

Kafshët në shumë shtëpi konsiderohen si pjestarë të asaj familjes, sidomos qentë dhe macet.


Disa persona janë të fiksuar pas maceve saqë do të hargjonin një numër të madh të hollash për të pasur një nga ta në ambinetet e shtëpive të tyre, transmeton Gazeta Metro

Më poshtë ju sjellim disa mace, të cilat kushtojnë më shumë se një shtëpi:

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë