Loading…

6 gjëra me të cilat do të pendohuni që i keni bërë në rini

  • 25/03/2017 | 14:16

6 gjëra me të cilat do të pendohuni që i keni bërë në rini

Zakonisht në rini të gjithë bëjmë gjëra për të cilat në moshë më të rritur nuk do t’i bënim asnjëherë.


Shumë gjëra që i bëjmë tani ndodh që pas një kohe të pendohemi, dhe të themi se ‘si kam mundur ta bëj një gjë të tillë’. Gazeta Metro ka përzgjedhur disa nga këto gjëra që t’i ndajë me ju:

1. Nuk tentoni më të menaxhoni çdo detaj të vogël

Depressed woman in pajamas sitting in bed

2. Të lejoni ndokush tjetër të krijojë ëndërrat tuaja

3. Të maskoheni për t’iu lënë përshtypje të tjerëve

qtbo98yec

4. Më pak ndjeheni të turpëruar për t’u shprehur

5. Mbajtja e shoqërisë negative

6. Të dorëzoheni në vështirësi. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë