Loading…

6 fotografi të shkrepura në momentin e duhur

  • 30/04/2017 | 20:19

6 fotografi të shkrepura në momentin e duhur

Çdo fotografi kreative krijohet kur shkrepet në momentin e duhur. Këto fotografi nuk kanë nevojë për intervenim të programit të “photoshop” për shkak se janë të shkrepura në momentin e duhur dhe kjo gjë i bën të duken të magjishme!


1.


2.


3.


4.


5.


6.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë