Loading…

6 fakte për Jennifer López

  • 21/02/2017 | 22:24

6 fakte për Jennifer López

Jennifer Lopez është një aktore, këngëtare, dizajnere, grua biznesi, nënë dhe zotëron shumë aftësi tjera.


Lopez është ndër personazhet më të famshme hollivudiane në profesionin e saj dhe në mesin e më të përfolurave për jetën e saj private.

Gazetametro.net ka përzgjdhur disa fakte nga jeta e saj, si profesionale ashtu edhe private:

1. Jennifer Lopez e ka shfaqur talentin e saj artistik qysh në moshën 5 vjeçare.

jennifer-lopez-as-a-baby-jpg Lopez me nënën e saj

2. Zëri i saj u përdor në filmin e animuar “Antz” në vitin 1998

antz-png

3. Është aktorja dhe këngëtarja e vetme e cila brenda një jave ka pasur albumin më të shitur dhe filmin më të shikuar.

4. Fotografia e parë me fëmijët e saj është shitur për 6 milionë dollarë.

baby-jpg

5. Ajo nuk e preferon alkoolin dhe duhani.

6.  Ëndrra e saj ka qenë të bëhet avokate. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë