Loading…

50 vjeçarja gjendet e vdekur tek ura e Kaçanikut

  • 19/11/2020 | 19:24

50 vjeçarja gjendet e vdekur tek ura e Kaçanikut

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur sot në Kaçanik. Një grua rreth moshës 50 vjeçare është gjetur pa shenja jete te ura e Kaçanikut.


Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi konfirmoi për Telegrafin se rasti ka ndodhur rreth orës 15:00.

“Rreth orës 15:00 Policia është informuar nga qytetarët se kanë parë një grua rreth moshës 50 vjeçare të shtrirë, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku ka konstatuar vdekjen e saj”, tha ai.

Gashi tha se vdekja po cilësohet si e dyshimtë, ndërsa kanë nisur hetimet për rastin

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë