Loading…

50 Cent bën shqiponjën me duar gjatë koncertit të tij

  • 01/07/2022 | 17:32

50 Cent bën shqiponjën me duar gjatë koncertit të tij

Curtis James Jackson III, apo i njohur me emrin artistik 50 Cent mbetet si njëri nga reperët më të suksesshëm në botë.


Reperi këtë periudhë është duke e mbajtur një turne në vende të ndryshme të Evropës.

Një veprim i artistit mori vëmendjen e publikut e mediave shqiptare.

Ai gjatë përformancës së tij bëri shqiponjën dy krenare me duar.

@alb_baj #50cent #concert #albania #shqiptar #fyp #tiktok ♬ Originalton – Alb_baj

Video është përhapur me shpejtësi të madhe në rrjete sociale dhe është bërë virale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë