Loading…

5 vjeçari rrëzohet nga kati i parë i shtëpisë

  • 12/06/2017 | 17:16

5 vjeçari rrëzohet nga kati i parë i shtëpisë

Policia njofton se dje në rrugën “Xhevat Berisha” në Prizren një fëmijë 5 vjeçar ka pësuar lëndime trupore pasi që është rrëzuar aksidentalisht nga kati i parë i shtëpisë.

Viktima në gjendje të rëndë shëndetësore është dërguar në tretman mjekësorë në QKU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë