Loading…

5 vjeçari nga Mitrovica ka pësuar djegie të rëndë dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

  • 03/08/2018 | 13:30

5 vjeçari nga Mitrovica ka pësuar djegie të rëndë dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Pesëvjeçari nga Mitrovica, Gent Druari, ka nevojë për ndihmën tuaj.


Ai para disa dite me vëllanë dhe nënë e tij janë djegur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.

Genti ka 40% shkallë djegieje, ndërkaq ka gjasa që të shpëtojë në rast se dërgohet për t’u trajtuar jashtë vendit.

Një pjesë të shpenzimeve ia ka mbuluar Ministria e Shëndetësisë, ndërkaq për pjesën tjetër mund të kontribuoni edhe ju.

Numrat kontaktues të familjes: 049 – 313 – 534 (Liridon Druari) / 049-104-212 (Arben Druari)

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë