Loading…

5 vjeçari nga Kosova me trupin si magnet (Video)

  • 29/11/2016 | 10:36

5 vjeçari nga Kosova me trupin si magnet (Video)

Erman është një dajlosh pesë vjeçar nga Kosova i cili zbuloi diçka që e bënë atë ndryshe nga bashkëmoshatarët e tjerë.

Ai është një njeri magnet. Orët, monedhat, mjetet prej argjendi, e madje edhe celularët tërhiqen nga trupi i tij, njësoj sikur prej një magneti.

Për të kanë raportuar mediat e huaja, ndër to New York Post ku ka treguar edhe prejardhjen e djaloshit.

Për të parë se si trupi i tij tërheq mjetet me përbërje metalike shikoni videon në vijim./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë