Loading…

5 rregulla për një shëndet më të mirë

  • 25/03/2017 | 11:15

5 rregulla për një shëndet më të mirë

Puna, aktivietet ditore, lojrat, ndikojnë jashtëzakonisht në shëndetin tonë, prandaj duhet t’u kushtojmë rëndësi secilës veç e veç.


Mënyra se si qëndrojmë ulur në në vendet ku punojmë ka shumë rëndësi, ashtu siç kanë edhe mënyrat si vozisimin, përdorim celularin etj.

Gazeta Metro ka përzgjedhur disa rregulla për shëndetin në aktivitete tona ditore.

5Puna në tavolinë

1-1-300x255 Mbajtja e çantës

2-300x248Mënyra se si vozisim

3-300x249Si duhet ta përdorim telefonin

4-300x258Si të bartim diçka

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë