Loading…

5 fotografi që tregojnë, pse duhet të vendosni helmetë

  • 26/04/2017 | 17:11

5 fotografi që tregojnë, pse duhet të vendosni helmetë

Shëtitjet me biçikletë dhe me motoçikletë padyshim se janë më interesante kur nuk e keni helmetën në kokë, nga se ndeheni më lirshëm dhe tek vajzat flokët ju duken më bukur!


Por, mos harroni se vendosja e helmetës është vetëm për një arsye, atë të sigurisë. Shikoni fotografitë e mëposhtme dhe binduni se me të vërtetë duhet të vendosni helmetën në kokë, ngase njerëzit që i kanë bërë këto fotografi kanë treguar se ajo ju ka shpëtuar jetën./gazetametro.net

1.

2.

 3.

4.

5.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë