Loading…

5 autobusët më luksoz në planet (Video)

  • 04/01/2017 | 10:04

5 autobusët më luksoz në planet (Video)

Nuk do ta besoni, por njerëzit tanimë shtëpinë e tyre të ëndrrave e kanë në rrota lëvizëse. Bëhet fjalë për trendin e ri të shtëpive që ndërtohen në formë autobusi e që njerëzit jetojnë super- luksoz në të.

Këto ‘shtëpi motorike’, kushtojnë shumë shtrenjtë, e që do ta kishit ëndërr të jetoni brenda tyre.

Në videon në vazhdim do të shikoni se si janë ndërtuar këto shtëpi dhe do të mahniteni me komoditetin që ofrojnë për të jetuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë