Loading…

5 arsye pse ish partneri dëshiron të kthehet në jetën tuaj  

  • 25/05/2017 | 23:28

5 arsye pse ish partneri dëshiron të kthehet në jetën tuaj   

 

Është lajmëruar i pari pas ndarjes suaj? Ja arsyet se pse kjo ndodh dhe se çfarë dëshiron në të vërtetë.


Secila femër ka të paktën një të tillë – së pari lajmërohet, pastaj ju mund të keni qenë në lidhje dhe në fund ai thjeshtë zhduket. Kur veçmë ke filluar të mësohesh të jetosh pa të, ndodh përsëri që ai të ju paraqitet. Ja pse meshkujt veprojnë kështu…

 Ai dëshiron të mbaj llogari për ju

Jo që atij i intereson aq shumë se çfarë bëni çdo ditë apo ku dëshironi të shkoni, por thejshtë dëshiron të ju ketë në kontroll për çdo detaj të jetës suaj se si e kaloni kohën pa të.

Ai dëshiron seks pa asnjë angazhim

Dhe kjo arrihet më lehtë nëse ai shtiret se është i interesuar akoma për ju dhe se i mungoni pamasë.

Dëshiron të ju mbajë në rezervë

Nuk është i sigurtë se çfarë dëshiron, por e di se gjëja më e zgjuar që mund të bëjë është të ju mbajë në rezervë, nëse dëshiron të vazhdojë lidhjen me ju.

Ju provokon

Dëshiron që të jeni e lumtur, por nuk dëshiron të jeni e lumtur pa praninë e tij.

I mungoni shumë atij

Nuk janë të gjithë ashtu të vrazhdë, ka të tillë që vërtetë iu mungoni. Por të mundohet të ju ndryshojë është krejtësisht një pyetje tjetër, për shkak se ndoshta njerëz tjerë kanë marrë tashmë vëmendjen tuaj dhe është tepër vonë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë