Loading…

5 aktorët që lanë aktrimin, ja ku janë sot (Foto)

  • 07/03/2017 | 17:04

5 aktorët që lanë aktrimin, ja ku janë sot (Foto)

Këta aktorë mund të mos luajnë më në filma, por prap137 do t’i mbajmë në mend. Pas lënies së profesionit të aktrimit, ata kanë gjetur puna të tjera. Kjo është lista e aktorëve:/gazetametro.net


1. Peter Ostrum
Peter ka aktruar në filmin “WIlly Wonka& the Chocolate Factory” në moshën 12 vjeçare. Sot, ai është 59 vjeç dhe punon si veterinarë.
peterostrum

2. Tom Selleck
Tom njihet për shumë role në Hollywood, pas largimit të tij nga aktrimi ai tash punon në një fermë në të cilën kultivon avokado.
tomselleck

3. Nikki Blonsky
Nikki njihet për rolin e saj në filmin “Hairspary”, ajo sot e ka lënë aktrimin dhe punon si frizerë në New York.
snip20161221_149

4. Tony Danza
Ylli i filmit “Taxi”, pas largimit nga aktrimi punon si profesor i gjuhës angleze në Philadeplhia të SHBA’ve.
snip20161221_146

5. Chris Owen
Ky aktorë u bë i famshëm në filmin “American Pie”, dhe më pas e la aktrimin. Tash punon në një restorant si kamerier dhe ka më pak se 100 ndjekës në rrjetin social Instagram.
snip20161221_145

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë