Loading…

45 aksidente për 24 orë

  • 20/01/2017 | 10:33

45 aksidente për 24 orë

Numri i aksidenteve në Kosovë vetëm gjatë 24 orëshit të fundit ka mbërritur në 45, njofton Policia.


Në raportin e Policisë së Kosovës tregohet se nuk ka pasur aksidente me fatalitet, ndërkaq 9 aksidente kanë rezultuar me të lënduar. Ndërkaq, në 36 aksidente të tjera ka pasur vetëm dëme material.

Sipas Policisë, në ditën e djeshmë janë shqiptaru 745 tiketa trafiku. Po ashtu, Policia njofton se ka arrestuar 6 persona, nga të cilët 4 vazhdojnë të jenë në mbajtje./gazetametro.net

 

Aksidente fatale 000
Aksidente me të lënduar 009
Aksidente pa të lënduar 036
Tiketa trafiku të shqiptuara 745
Arrestime 06
Në mbajtje 04
Në vuajtje të dënimit 00

 

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë