Loading…

40 mijë euro për ndriçimin e rrugës Obiliq-Mazgit

  • 22/12/2016 | 14:45

40 mijë euro për ndriçimin e rrugës Obiliq-Mazgit

Ndriçimi i rrugës Obiliq-Mazgit do të kapë shumën prej 40 mijë eurove.

Financimin e këtij projekti e ka ndarë KEK-u, ku pritet të ndriçohet rruga 5 kilometërshe.

Ndryshe, nesër në ora 11:00 do të bëhet përurimi i punimeve nga drejtuesit e KEK-ut dhe kryetarit të Obiliqit.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë