Loading…

40 aksidente ndodhën vetëm dje në Kosovë

  • 25/10/2018 | 13:07

40 aksidente ndodhën vetëm dje në Kosovë

Brenda 24 orëve të kaluara Policia e Kosovës ka shqiptuar një mijë e 137 gjoba për kundërvajtësit e trafikut.


Po këtë ditë (e mërkurë) kanë ndodhur edhe 40 aksidente. Nga këto aksidente 16 përfunduan me persona  të lënduar dhe 24 tjera pa të lënduar.

Të arrestuar gjatë ditës së djeshme janë 16 persona, 8 janë dërguar në mbajtje, ndërsa një në vuajte të dënimit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë