Loading…

4 tërmete godasin Shqipërinë |FOTO

  • 18/08/2018 | 11:20

4 tërmete godasin Shqipërinë |FOTO

Toka shqiptare vijon të dridhet këtë verë.


Lëkundje të reja tërmeti vijojnë të regjistrohen. Vetëm për ditën e djeshme IGJEUM ka regjistruar deri në mbrëmje vonë 4 goditje tërmeti.

Epiqendra luhatet mes Bulqizës dhe Gjirit të Lalzit. Kujtojmë që në këto dy zona u regjistruan dy goditjet më të forta të tërmetit, përkatësisht në korrik dhe gusht.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë