Loading…

4 të lënduar nga një aksident në Vushtrri

  • 01/05/2017 | 11:51

4 të lënduar nga një aksident në Vushtrri

Tri femra dhe një mashkull janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve, që ndodhi dje rreth orës 12:55 në  Vushtrri.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë