Loading…

4 deputetë shqiptarë vëzhgues të zgjedhjeve në Rusi

  • 18/03/2018 | 11:25

4 deputetë shqiptarë vëzhgues të zgjedhjeve në Rusi

Të dielën po mbahen zgjedhjet presidenciale në Rusi.


Në përbërje të misionit vëzhgues të OSBE/ODHIR-it, janë edhe katër deputetë të Kuvendit të Shqipërisë.Bëhet fjalë për Fatmir Mediun, Luan Ramën, Bledi Çuçin dhe Ervn Bushatin.

“Në përbërje të misionit vëzhgues të OSBE/ODHIR-it, sëbashku me kolegët deputetë të Kuvendit të Shqipërisë Fatmir Mediu, Bledi Çuçi dhe Ervin Bushati po vëzhgojmë zgjedhjet në disa qendra votimi në Moskë. Qendrat e votimit janë hapur në ora 07:00 dhe mbyllen në orën 20:00. Votimi është elektronik”,shkruan deputeti Luan Rama në rrjetin social, Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë