Loading…

39 aksidente e mbi 900 tiketa të shqiptuara, brenda 24 orëve

  • 26/11/2016 | 10:12

39 aksidente e mbi 900 tiketa të shqiptuara, brenda 24 orëve

Sipas raportit të fundit nga Policia e Kosovës,  brenda 24 orëve  kanë ndodhur 39 aksidente komunikacioni.

Sipas policisë, 8 prej tyre kanë qenë me persona të lënduar, kurse 31 pa lëndime në njerëz, ndërsa policët rrugor kanë shqiptuar 927 tiketa trafiku, për shkelësit e rregullave të komunikacionit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë