Loading…

36 vjeçari shkelet me makinë në Prishtinë (Foto)

  • 08/05/2017 | 22:30

36 vjeçari shkelet me makinë në Prishtinë (Foto)

Një person i cili besohet t’i takojë moshës 36 vjeçare, është goditur rëndë nga një veturë e tipit Golf në mbrëmjen e së hënës.


Rasti ka ndodhur saktësisht tek Lagjja e Spitalit, derisa policia ka raportuar se personi në cilësinë e këmbësorit ka pësuar lëndime pothuajse të rënda si pasojë e goditjes, njofton Klan Kosova.

Ekipa e Klan Kosovës ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka provuar të kontaktojë edhe në QKUK për të kuptuar se si është gjendja shëndetësore e të lënduarit por askush nga stafi shëndetësor nuk ka pranuar të flas.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë