Loading…

36 aksidente vetëm për 24 orë

  • 08/12/2016 | 08:49

36 aksidente vetëm për 24 orë

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë shkaktuar 36 aksidente trafiku. Këto janë të dhënat që ka treguar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

Prej këtyre aksidenteve policia thotë se 10 kanë përfunduar me të lënduar ndërsa 26 të tjerë kanë pasur vetëm dëme materiale.

E për të gjithë ata që kanë thyer rregullat e komunikacionit, në raportin 24 orësh të policisë thuhet se janë shqiptuar 736 gjoba kundërvajtëse./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë