Loading…

Eksploziv në veturën e mësuesës shqiptare

  • 17/04/2018 | 10:54

Eksploziv në veturën e mësuesës shqiptare

Një mësuesës në Patos të Shqipërisë ju është vedosur tritol në makinë, persona ende të paidentifikuar kanë vendosur lëndën eksplozive në pjesën e përparme të automjetit duke ja shkatërruar veturën.


Makina e mësues së gjimnazit, Eriselda Agalliu, po dëmtohet për herë të dytë, pasi edhe 5 muaj më parë asaj ju dogj një tjetër automjet, raporton gazetametro.

Policia mëson se eksplozivi është vendosur në parkigun e rrugës ku banon mësuesja e anglishtes, deri tani nuk ka ndonjë autor apo motiv të dyshuar.

Mësuesja ka folur për rastin duke thënë se nuk ka ka konflikte me askënd, dhe nuk ka pasur në të kaluarën e saj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë