Loading…

323 raste aktive me virusin korona në Kosovë

  • 26/11/2021 | 08:37

323 raste aktive me virusin korona në Kosovë

323 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë, shkruan Gazeta Metro. 

Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit u regjistruan 12 raste të reja, pa viktima, njofton MSh.

Numri i të vaksinuarve në vend deri tani në total ka shkuar në mbi 1.6 milion teksa po vazhdojnë thirrjet për vaksimi të atyre që nuk janë vaksinuar ende.

Më poshtë keni njoftimin nga MSH. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë