Loading…

31 foshnje lindën vetëm dje në QKUK, një nënë lindi trenjakë

  • 16/11/2018 | 12:15

31 foshnje lindën vetëm dje në QKUK, një nënë lindi trenjakë

Në repartin e Gjinekologjisë në QKUK kanë lindur 31 foshnje në 24 orët e fundit.


E veçantë në këto lindje është një nënë e cila ka lindur trenjak. Nga numri i përgjithshëm i foshnjave 12 janë femra dhe 17 meshkuj.

Ndërkohë, 13 gra janë bërë nëna për herë të parë.

“Një lindje me trenjak në QKUK Në 24-orët e fundit, në QKUK, kanë lindur 31 foshnje. Një nënë ka lindur trenjak. Janë 12 femra dhe 17 meshkuj. 13 gra janë bërë nëna për herë të parë. Urime të gjitha familjeve”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë