Loading…

30 ide për një apartament të vogël

  • 14/11/2016 | 10:36

30 ide për një apartament të vogël

Duke pasur një apartament të vogël nuk është një problem, por keni një shans për t’i bërë përshtypje të gjithve me qasjen tuaj inovative për rregullimin e sendeve, transmeton gazetametro.net.

Ju duhet të organizoni hapësirën e duhur, dhe së shpejti ju do të shihni se edhe një apartament të vogël mund të kthehet në një vend të pabesueshme ku ju mund të punoni të qetë, të ketë ndej me miqtë tuaj, dhe darka romantike me një të dashur.

“Bright Side” mbledhur 30 ide serioze të  zgjuara për t’ju ndihmuar të organizojë hapësirën në banesën tuaj./ gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë