Loading…

3 ushtrime të rënda, për t’i rritur super-shpejt muskujt (Video)

  • 26/01/2017 | 15:54

3 ushtrime të rënda, për t’i rritur super-shpejt muskujt (Video)

Christian Fox është një trajner i njohur fitnesi, i cili ka zgjedhur tri ushtrime me anë të së cilave mund ta ushtroni pjesën e sipërme të trupit.

Fox, thotë se me anë të këtyre ushtrimeve, ju mund t’i zhvilloni shumë shpejt muskujt tuaj. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë