Loading…

3 të mirat e çajit të xhenxhefilit

  • 08/11/2016 | 17:40

3 të mirat e çajit të xhenxhefilit

Xhenxhefili përmbanë vitaminën C, magnezium si dhe minerale të shumta, prandaj preferohet që të përdoret.

Këto janë disa nga të mirat e tij:

1. Ndihmon në rritjen e imunitetit
642x361-does_ginger_tea_have_any_bad_side_effects

2. Pastron sinusët
1076x615-regenerative-properties-of-ginger-tea

3. Ndihmon në qarkullimin e gjakut
ginger_tea_in_a_glass_cup_m

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë